Kutsika tervis

Kutsikaga peaks külastama veterinaari kohe alguses. See on esimene ja kōige olulisem samm oma kutsika tervise ja heaolu eest hoolitsemisel. Varsti pärast esimest visiiti vōid hakata tema heaolu eest hoolt kandma kodus.

Kutsika esimene läbivaatus

Veterinaar teeb Sinu kutsikale täieliku läbivaatuse ja määrab esimesel külastusel kindlaks vaktsineerimisgraafiku. Enamus vaktsineerimisi tehakse enne 4-kuuseks saamist. Oluline: kuni Sinu kutsikas ei ole saanud kōiki olulisi süste, on ta vastuvōtlik tōsistele ja eluohtlikele haigustele ja ei tohiks suhelda teiste koertega.

Tervisekontroll kodus

Kui Sinu koer on vaktsineeritud, peaksid Sa teostama kodus sageli ennetavaid tervisekontrolle. See vōib aidata Sul varakult märgata mistahes probleeme ja viia oma koerast sōber vajadusel veterinaari juurde.

Ole valvas kōikvōimalike ebanormaalsete nähtude suhtes nagu punetus, valu, eritised ja lōhn. Kontrolli kutsika suud ja hambaid, et valmistada teda ette tulevaseks hammaste kontrolliks. Vaata hoolikalt tema silmi, kōrvade sisemust ja nahka erinevates kohtades. Vähese vaevaga vōid Sa vältida tōsiseid hilisemaid terviseprobleeme.

 

Iga koer väärib parimat toitu
Iga koer väärib parimat toitu
Igale koerale oma Dentastix
Igale koerale oma Dentastix
Pedigree® koeratoidud
Pedigree® koeratoidud
Küsimused ja tagasiside
Küsimused ja tagasiside