Koera elu 10 reeglit

Nüüd on ta siis kodus, Sinu uus kutsikas. Suurte läikivate silmadega uudistab ta kōike enda ümber. Kōik on tema jaoks uus ja huvitav, aga samas ka natuke hirmutav. Nagu vōib-olla ka Sinu - uue koeraomaniku jaoks. Siin leiduvates artiklites üritame anda kasulikke nõuandeid ühiselt hästi toime tulekuks ning oma neljajalgse sõbra õnneliku ja tervena hoidmiseks.

Loe veel ›

Vastutustundlik omanik

Sinu koer vōib olla suurepärane kaaslane, kuid omanikustaatus toob omad kohustused nii talle kui ühiskonnale. Ja pōhilised käitumisreeglid jäävad suuresti samaks.

Loe veel ›

Mängi ja treeni

Kes suudaks vastu panna mängivale kutsikale? Kutsikad armastavad mängida nagu lapsedki. Kas Sa teadsid, et nad vajavad regulaarset liikumist? Mängimine hoiab kutsika meeled erksad, liikumine hoiab teda füüsiliselt vormis, ennetab ülekaalu ning ühtlasi ka kutsika poolt asjade lōhkumist.

Loe veel ›

Noor, muretu ja rumal

Kasvav kutsikas peab omandama teatud oskused ja maneerid, et saada tōeliseks pereliikmeks. Treening vōib kōlada keeruliselt, kuid tegelikult vōib see päris lōbus olla. Kutsikas armastab tähelepanu ja väljakutseid!

Loe veel ›

Pidev haukumine

Niisiis Sinu koeral on repertuaar tuhandest erinevast haugatusest, millest igal on kuni 40 erinevat tähendust. Kuid oled Sa häiritud erinevustest „ulgumine järgneb kiunumisele“ ja „kolm uratust pluss vingatus“ vahel, kui tema lakkamatu lärm paneb Su seina mööda üles jooksma?

Loe veel ›

Kutsika tervis

Kutsikaga peaks külastama veterinaari kohe alguses. See on esimene ja kōige olulisem samm oma kutsika tervise ja heaolu eest hoolitsemisel. Varsti pärast esimest visiiti vōid hakata tema heaolu eest hoolt kandma kodus.

Loe veel ›

Energia mängimiseks ja kasvamiseks

Väike mänguhimuline kutsikas vajab palju energiat, seega pead Sa olema oma kutsika toitmisel väga hoolikas. Kutsikas vajab energiat mitte ainult mängimiseks vaid ka kasvamiseks esimese kahe eluaasta jooksul sōltuvalt tōust. Oma elu esimesed kolm nädalat toitub kutsikas emapiimast. Nüüd on Sinu ülesanne anda talle eluks vajalikku kvaliteetset toitu.

Loe veel ›
Iga koer väärib parimat toitu
Iga koer väärib parimat toitu
Igale koerale oma Dentastix
Igale koerale oma Dentastix
Pedigree® koeratoidud
Pedigree® koeratoidud
Küsimused ja tagasiside
Küsimused ja tagasiside