Pedigree® kuivtoit

Meie Pedigree’s usume, et iga koer väärib täisväärtuslikku toitu, mis aitab tal püsida terve ja õnnelikuna kogu elu. Aastatepikkuse kogemuse põhjal võivad koeraspetsialistid kinnitada, et tervel koeral on neli üleüldist vajadust: korras seedimine, heas seisukorras nahk ja karv, tugev immuunsüsteem ja hea suuhügieen. Seepärast keskendub uus Pedigree Vital Protection kuivtoit kõigile neile neljale koera tervise aspektile. Uus Pedigree Vital Protection koeratoit aitab hoida Sinu koera terve märjast ninaotsast liputava sabani.

SUUHÜGIEEN
Iga koer väärib suud, mis laseb tal end rõõmsana tunda. Kuna koerte elu heaolu sõltub nende suu seisukorrast ja hammaste ning igemete tervis on eriti oluline, siis oleme välja töötanud krõbinad, mis aitavad koertel     oma hambaid puhastada ja igemeid korras hoida.
SEEDIMINE
Iga koer väärib korras kõhtu. Sarnaselt inimestele vajavad koerad tasakaalustatud kiudainete sisaldusega toitu. Tänu täiustatud lahustunud ja lahustumata kiudainete segule, aitavad uued Pedigree kuivtoidud kaasa korras seedimisele ja optimaalsele toitainete omastamisele.
NAHK JA KARV
Iga koer väärib väljanägemist ja enesetunnet, mis peegeldab tema hea tervist. Meie retseptide koostisesse on lisatud päevalilleõli ja tsinki, mis silmnähtavalt toidab sinu koera nahka ja karva.
IMMUUNSUS
Iga koer vajab pisut täiendavat kaitset. Koertele meeldib ringi nuuskida ja seetõttu peaksid kaitse ja tugevus tulema seestpoolt – tervest immuunsüsteemist. Uued Pedigree kuivtoidud sisaldavad E-vitamiini – antioksüdanti, ning mineraalaineid, mis aitavad kaitsta koera seestpoolt.


 

Iga koer väärib parimat toitu
Iga koer väärib parimat toitu
Igale koerale oma Dentastix
Igale koerale oma Dentastix
Pedigree® koeratoidud
Pedigree® koeratoidud
Küsimused ja tagasiside
Küsimused ja tagasiside